X

Ota yhteyttä


GENERAL MEDIA CARNAC
Toimitusehdot
lisätty Kohde on lisätty ostoskoriin.
poistettu Kohde on poistettu ostoskorista.
poistettu Kohde on lisätty avoimeen tilaukseen.
Kohteita per sivu
> Valmistaja: Fujitsu x
Service Pack/5Y OS 5x9xNBD f RX2xxS4+CRU
Fujitsu
Service Pack/5Y OS 5x9xNBD f RX2xxS4+CRU
217,06
Service Pack/3Yr OS 7x24x4hr f RX3**S4
Fujitsu
Service Pack/3Yr OS 7x24x4hr f RX3**S4
1176,09
Service Pack/5Y OS 5x9xNBD f TX150S6+CRU
Fujitsu
Service Pack/5Y OS 5x9xNBD f TX150S6+CRU
229,17
SFP+Module Multi Mode Fiber 10GbE LC
Fujitsu
SFP+Module Multi Mode Fiber 10GbE LC
523,61
HD 256GB SSD 256GB High Speed
Fujitsu
HD 256GB SSD 256GB High Speed
548,13
External battery charger incl. 16V AC
Fujitsu
External battery charger incl. 16V AC
242,73
Service Pack/3Yr OS 5x9xSBD f Styl Q550
Fujitsu
Service Pack/3Yr OS 5x9xSBD f Styl Q550
251,60
iRMC S3 advanced pack
Fujitsu
iRMC S3 advanced pack
379,47
Warrenty/SP 3Yr vSphere ENT 5x9
Fujitsu
Warrenty/SP 3Yr vSphere ENT 5x9
1739,83
Warranty/SP 1Yr vSphere ENT 5x9
Fujitsu
Warranty/SP 1Yr vSphere ENT 5x9
682,08
Warrenty/SP 3Yr 5x9 VMware vSphere STD
Fujitsu
Warrenty/SP 3Yr 5x9 VMware vSphere STD
780,05
Warrenty/ESXi 5.0 Single SRV 1Y support
Fujitsu
Warrenty/ESXi 5.0 Single SRV 1Y support
287,01
Warranty/SP 1Yr vSphere ENT 5x9
Fujitsu
Warranty/SP 1Yr vSphere ENT 5x9
306,49
Service Pack/5 years On-Site Service
Fujitsu
Service Pack/5 years On-Site Service
273,70
Service Pack 3 years On-Site Service ne
Fujitsu
Service Pack 3 years On-Site Service ne
330,82
Warrenty/SP Xtend 1y to 2y vSphere ENT
Fujitsu
Warrenty/SP Xtend 1y to 2y vSphere ENT
682,08
Warrenty/SP 3Yr vSphere ENT-PL 5x9
Fujitsu
Warrenty/SP 3Yr vSphere ENT-PL 5x9
2114,07
Service Pack/3Yr OS 5x9xSBD f LB UH572
Fujitsu
Service Pack/3Yr OS 5x9xSBD f LB UH572
277,49
Service Pack/3Y C&R 5x9 f Esp Mob V65xx
Fujitsu
Service Pack/3Y C&R 5x9 f Esp Mob V65xx
226,73
SP/5Yr OS NBD f Srv
Fujitsu
SP/5Yr OS NBD f Srv
251,57